GTranslate

Czech Danish Dutch English French German Hindi Icelandic Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Komentáře

před 3 roky 1 měsíc
re:
před 3 roky 1 měsíc
před 3 roky 1 měsíc
před 3 roky 9 měsíců
před 3 roky 9 měsíců

Akční nabídka

Josef "Pepíno...

Josef "Pepíno" BALEK - PF 2018

Již poněkolikáté jsem zašel na půvabné pražské místo nedaleko Hradčan a Lorety, které mě vždy uchvátí. Báječný pro focení, i když dneska ještě bez stativu jen tak s oporou o kdeco...Každopádně stojí za návštěvu a doporučuju!!!


Fotoreportáž ze zahájení výstavy "Japonská kaligrafie a ikebana" Adriany Craig v Městském středisku kultury a sportu v Sezimově Ústí u Tábora, 6.1. 2018. Na zahájení se přišlo podívat hodně lidiček a fandilo ztracenému japonci, manželovi Adriany, který nemohl nalézt cestu do galerie a tak nám i trochu zahýbal s časem zahájení. Proběhlo hraní v podání japonské flétnistky, diváci měli možnoat vidět čajový obřad, instalace ikebany a kaligrafie a v neposlední řadě i vzácná kimona přivezená přímo z Japonska. Doporučujeme návštěvu!!!


Dovoluji si pozvat na výstavu "Japonské kaligrafie a ikebany" v Měxus Sezimovo Ústí u Tábora!!!


Pár foteček ze silvestra na Novodvorské v Praze, lehký odvar toho co nás asi čeká dneska v centru :)

 


Pár foteček z procházky s Andreou a Klárkou, Matesem...


Pár fotek z procházky Prahou, kde stále vládne vánoční atmosféra s přípravami na silvestr...


Nový akvarel,  "Čistá láska", papír Hahnemühle, 450g, 30x40cm, barvy St.Petersburg - White Nights.


V letošním bláznivém roce nula jsem měl sem tam možnost i cestovat po vlastech českých a poprvé jsem se na dvakrát podíval i do oblasti, mě až tolik neznámé, a to do Beskyd. Po dřívější návštěvě Štramberka, Kopřivnice jsem letos měl možnost vidět i hrad Helfštýn, vrch Radhošť se sochou Radegasta, Velký Javorník, Rožnov pod Radhoštěm, a Lysou horu.


Zase po roce jsme se zašel podívat na betlém ve Velešíně, který beru jako jeden z nejhezčích co jsem kde viděl, a myslím, že i právem byl jeden rok vyhlášen jako jeden z nejlepších v Čechách. Vytvořil ho kamarád Pavel a jeho malou část jsem mohl i loni vystavit na výstavě "Velešínské tvoření". Má to suprovou atmosféru a doporučuji navštívit. V domě zvaném Kantůrkovec ve Velešíně máte jako doplněk i řadu dalších různých betlémů z různých materiálů.


Další z olejů, 2 obraz firmy SKW Schwechat ve Vídni. Plátno 60x60cm (120cm šíře). 

Stránky